Терехов заявив, що Кернес подолав коронавірус, його здоров'ю та працездатності ніщо не загрожує

Спекуляції на тему здоров'я харківського міського голови Геннадія Кернеса поширюють політичні опоненти, однак чутки не відповідають дійсності.

Перший заступник мера Харкова Ігор Терехов в ефірі телеканалу “Сімон” назвав такі заяви відпрацюванням політичних замовлень.

“Це тема наших політичних опонентів, які роздмухують ситуацію, що “ой-ой-ой, ситуація по здоров'ю похитнулася, він не зможе керувати містом”, набираючи собі бали. Я абсолютно чесно і чітко хочу сказати: життєдіяльності Геннадія Адольфовича, на думку всіх лікарів, нічого не загрожує. Працездатності нічого не загрожує”, – наголосив перший заступник Кернеса.

Терехов нагадав, що Кернес проходить реабілітацію в німецькій клініці “Шаріте”: “Чому там? Він, як і всі ми, не був застрахований і підхопив цей жахливий коронавірус. І на тлі цього коронавірусу почали загострюватися певні хвороби, пов'язані з його пораненням. Він до останнього не хотів нікуди їхати, але лікарі наполягли”.

За словами Терехова, Кернес вже поборов коронавірус і його здоров'я демонструє позитивну динаміку. Таким чином Кернес стане першим українським мером з імунітетом від коронавірусу.

Терехов поіронізував над адвокатом Родзинським, який заявляв, що здоров'я Кернеса погіршилося: “Він подзвонив у клініку “Шаріте”, там йому відповіли, а він не зрозумів. Звичайно, він не зрозумів – йому німецькою відповіли, а він не розуміє німецьку”.

Перший заступник міського голови зазначив, що команда Кернеса працює і не звертає увагу на подібний бруд. “У нас на кону харків'яни. Харків'яни – це філософія життя. Ми всі один одного розуміємо. Родзинський щось сказав, не так зрозумів, очі бігають – всі розуміють, що це чиста брехня. Тому давайте на це взагалі не звертати уваги”, – прокоментував Терехов.

Опитування показують, що Геннадій Кернес впевнено лідирує серед всіх кандидатів на пост міського голови, а “Блок Кернеса – Успішний Харків!” отримає більшість в міській та обласній радах.

“Це говорить про те, що Геннадій Адольфович зібрав команду професіоналів. Геннадій Кернес – це вже бренд міста Харкова. Він зібрав команду однодумців, які забезпечують стабільний розвиток”, – підкреслив Терехов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *