Ситуацією з масками, які "Епіцентр" хотів продати київській владі, зайнялася НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції розслідуватиме, ситуацію з пропозицією народного депутата із групи “За майбутнє” та співвласника “Епіцентру” Олександра Гереги купити київській владі у його гіпермаркету засоби протиепідемічного захисту.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала ГО “Центр протидії корупції”.

“Пахне реальним конфліктом інтересів, тому Центр протидії корупції і звернувся до НАЗК. Ми отримали відповідь від Нацагентства про те, що ситуацію перевіряють у межах моніторингу щодо конфлікту інтересів”, — написали там.

Нагадаємо, народний депутат України та власник мережі гіпермаркетів “Епіцентр К” Олександр Герега написав листи меру Києва Віталію Кличку та до нардепів Верховної Ради з пропозицією придбати медичні товари протиепідемічного призначення у його компанії. Йдеться про товар, який привіз в Україну з Китаю літак Ан-225 “Мрія”.

Справа в тім, що 23 квітня президент України зустрічав “Мрію” у Міжнародному вантажному аеропорту “Антонов” у селищі Гостомель. Тоді в Офісі президента говорили про “гуманітарний вантаж”.

Також повідомлялося, що правоохоронці перевірять ситуацію з компанією “Епіцентр”, де продають медичні маски, які доставили літаком “Мрія” з Китаю. Компанія, своєю чергою, підтвердила факт оплати рейсу цього літака і заявила, що частина вантажу призначалася для продажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *