Суд виправдав кількох туристів скандального рейсу з Балі, які втекли з обсервації

Кількох пасажирів рейсу з Балі, які прилетіли до Києва 30 березня і самовільно полишили відведені для них місця обсервації, було виправдано у суді. Жодних штрафів вони не платитимуть. Про це повідомляє юридична компанія “Міллер”, яка представляла їхні інтереси в суді.

Адвокати зазначають, що у діях туристів не виявили складу правопорушень, оскільки постанова Кабміну, за якою встановлювалась обов’язкова обсервація, набувала чинності лише наступного дня після прильоту відомих рейсів.

За повідомленням юридичної компанії, минулого тижня Оболонський суд Києва вже розглянув чотири справи їхніх клієнтів та не виявив в їхніх діях ознак порушення карантину. Попереду ще низка судів з іншими пасажирами цих рейсів.

“Закриті адміністративні провадження відносно туристів у зв’язку з тим, що в їх діях відсутні подія та склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 44-3 КУпАП. Найбільш допитливим читачам повідомляємо, що наші Клієнти не вештались містами та добросовісно провели 14-ти денний строк після повернення з острову на самоізоляції вдома. Наразі, у жодного з них не виявлено ознак коронавірусної хвороби”, – наголошується у повідомленні.Нагадаємо, що наприкінці березня українці, що повернулися рейсом з Балі, через обсервацію влаштували бунт. Про 14-денний карантин туристів попередили, але вони запевняють, що згоди на обсервацію не давали. Відтак, по прильоту, відпочивальники спочатку відмовлялися виходити з літака, а далі полишати й автобус, яким їх таки доправили до готелю на обсервацію. Дехто тікав з-під обсервації, хтось все ж залишився під наглядом. 

За кілька днів тест на коронавірус в усіх пасажирів скандального рейсу з Балі, і на обсервації, і тих, хто пішов на самоізоляцію, виявився негативним. З місця обсервації їх розпустили по домівках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *