Суд обрав запобіжний захід очільнику держпідприємства, який пропонував хабар чиновниці

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід гендиректору державного підприємства, який пропонував хабар в.о. голови Державного агентства України з управління зоною відчуження. Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Він має виплатити заставу в розмірі 1 млн 261 тис 200 гривень.

Згідно з рішенням суду підозрюваний має прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за кожною вимогою; не відлучатися за межі місця проживання без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детектива, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у справі, здати на зберігання до Державної міграційної служби України паспорт для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України, а також носити електронний засіб контролю.

Зазначені міри діятимуть до 27 червня.

Напередодні СБУ викрила корупційну схему під час нарахування премій керівникам державних підприємств, що входять до управління ДАЗВ. Так, посадовці запропонували виплачувати їм щоквартальні премії у розмірі до 500 тисяч гривень і передавали 50% очільниці ДАЗВ. Вона ж повідомила про це правоохоронцям. 

Зокрема, гендиректор підприємства пропонував 210 тис. грн за погодження призначення йому щоквартальної та річної премій у сумі понад 430 тис. грн. Йому інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Напередодні повідомлялося, що посадовець Міноборони разом з підприємцем вкрали 33 млн грн на закупівлі димової суміші для армії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *