Суд не задовольнив позов мера Черкас, який хотів стягнути з Зеленського гривню за "бандита"

Печерський районний суд відмовився задовольнити позов міського голови Черкас Анатолія Бондаренка до президента Володимира Зеленського про захист честі, гідності й ділової репутації.

Про це йдеться у рішенні суду від 1 жовтня.

Бондаренко подав на Зеленського до суду через вислювлювання президента щодо нього на пресконференції 20 травня. Тоді Зеленський так прокоментував своє ставлення до мера Черкас: “Я за один стіл з такими бандитами не сяду” і “Будь ласка, вибирайте бандитів, якщо хочете”. 

Так, очільник Черкас просив суд стягнути з президента 1 гривню за приниження честі, гідності та ділової репутації. Однак судді вирішили, що позов є необґрунтованим, тому що, на їхню думку,  слова Зеленського не містять свідомо неправдивої інформації чи надмірних оцінних суджень.

Суд також не вважає, що Зеленський подав їх “у брутальній, принизливій чи непристойній формі”, оскільки вони є “його особистим суб’єктивним ставленням”.

Однак Бондаренко може подати апеляційну скаргу на рішення протягом 30 днів від дня його проголошення.

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко відповів президентові Володимиру Зеленському з приводу озвученої під час пресконференції інформації про 19 кримінальних проваджень, які порушені проти міського голови. За його словами, всі кримінальні провадження були відкриті через його політичну діяльність. “Ви кажете, що я мер-бандит? Всі ті кримінальні справи, які порушували проти мене, їх порушували за мої політичну діяльність, зокрема, за те, що ви стали президентом”, – йдеться в його зверненні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *