Субсидія ніяк не постраждає від "карантинної" 1000 гривень пенсіонерам

Карантинна тисяча гривень пенсіонерам не вплине негативно на отримання субсидії. Як повідомляється в сюжеті ТСН 19:30, про це сьогодні запевнила міністерка соціальної політики Марина Лазебна. 

Ці гроші почали виплачувати наприкінці квітня. Під час дії карантину тисяча гривень надається лише один раз – це стосується пенсіонерів, отримувачів соціальних пенсій та людей з інвалідністю. 

“Ми чітко зазначили в рішенні уряду, що одержання тисячі гривень не впливає ні на призначення субсидій, ні на інші виплати допомоги. Крім того, ми також сказали, що з цієї одноразової грошової цільової допомоги не відбуваються ніякі стягнення, тому ми розраховуємо і говорили про це людям, що це матеріальна підтримка в період коронакризи”, — сказала мыныстерка соцыальноъ полытики Марина Лазебна.

Як повідомлялося, 23 квітня Пенсійний фонд України спрямував на виплату одноразової грошової допомоги 9,9 мільярдів гривень. 

Зазначається, що 6,4 мільйонам пенсіонерів, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня. Водночас 3,5 мільйонам пенсіонерів, котрі отримують пенсії через пошту, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом п’яти календарних днів віж дня надходження коштів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *