Степанов вважає рекордну захворюваність на коронавірус наслідком Великодня та Вербної неділі

В Україні сьогодні, 23 квітня, в Україні зафіксовано 578 нових випадків коронавірусної хвороби – і це новий антирекорд для нашої країни. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов пов’язує цей сплеск із масовим порушенням карантину, що відбувалось впродовж святкових вихідних.

“Це новий антирекорд за весь час епідемії в країні. Ми вважаємо, що це стало наслідком, в тому числі, порушення карантину у Вербну неділю і безпосередньо на Великдень”, – зазначив Степанов під час щоденного брифінгу.Як відомо, лише у Києві на карантин зачинились три монастирі через спалахи коронавірусу, також масові захворювання в монастирях у Хмельницькій області, на Прикарпатті, Одещині та Тернопільщині. Національна поліція порушила 5 кримінальних проваджень та виписала 5 адміністративних протоколів через порушення карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавірусу, представниками Української православної церкви Московського патріархату на Великдень.

Нагадаємо, станом на 17 квітня в Києво-Печерській Лаврі вже було зафіксовано понад сотню заражень на коронавірусну інфекцію і три смерті від COVID-19. Перехворів на коронавірус і намісник Лаври Павло, нині він вже повернувся з лікарні, кажуть у пресслужбі. 18 квітня стало відомо, що коронавірус виявили у очільника УПЦ МП Онуфрія та у його помічника, митрополита Антонія. У пресслужбі УПЦ МП цю інформацію спростували і запевнили, що вони здорові і готуються до Великоднього богослужіння, однак на службі жоден з них так і не з’явився.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *