Степанов розповів, яке фінансування після переоцінки медреформи отримають районні лікарні

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов пояснив, як фінансуватимуться районні лікарні після переоцінки медреформи.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua.

“Мені ж потрібно збудувати всю медицину в країні, а не якусь потужну лікарню. Що таке потужна лікарня? Це та, де тобі надають класну медичну допомогу. У нас є районні лікарні, з огляду на ті чи інші речі, багатопрофільні, які краще фінансувались, мають краще обладнання. Я за”, – сказав Степанов.

Також він розповів, що нове обладнання в лікарнях Одеської області закуповувалося за чотири місяці.

“Якби я не керував Одеською областю і не знав як закуповувалось обладнання до лікарень, то я би теж вірив у цю казку. Вони закуповували це обладнання, але не за пів року. Що таке процес підготовки? Ці критерії з’явились 24 вересня на сайті НСЗУ. Підготуватись до 5 лютого 2020 року за 4 місяці – закупити все обладнання, інсталювати його – неможливо. Так, у цих лікарнях проводять кращий процес лікування. Я переконаний, що вони повинні отримувати більше грошей і розвиватися”, – вважає міністр.

Він зазначив, що лікарні отримають всі ті суми, які мають отримати, але з певними змінами.

“Вони отримають всі ті суми, які ми запроваджуємо за тими новими пакетами. По-перше, це не менше фінансування, ніж у 2019 році, а по-друге, це додаткові пакети задля того, щоб від 2021 року бути у нормальних умовах з початком реформованої медицини”, – стверджує Степанов. 

Повне інтерв'ю з міністром охорони здоров'я України Максимом Степановим читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *