Степанов пояснив, як в Україні лікують пацієнтів з коронавірусом

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що під час коронавірусу лікарі використовують антибактеріальну терапію та гідроксехлорін (прим. препарат “Плаквеніл”).

Про це міністр сказав в інтерв'ю “УП”, яке було опубліковане 23 квітня.

За словами міністра, лікарі діють згідно з протоколом, в якому затверджено перелік препаратів.

“У нас там є і антибактеріальна терапія, є противірусна терапія, є препарати ремдесивір, гідроксихлорохін. Весь перелік ви можете подивитися у протоколі, він у відкритому доступі”, – сказав він.

Степанов також додав, що МОЗ постійно стежить за нововведеннями у світі.

“Основна проблематика – ви ж знаєте, що у нас немає жодного лікарського засобу, на якому було б написано в показах – коронавірусна хвороба COVID-19. Тому весь світ на основі практичного досвіду щось вносить у лікарські рекомендації.У нас над цим протоколом працюють найкращі лікарі за своїм фахом: анестезіологи, епідеміологи, ендикринологи, і вони прописують ті чи інші рекомендації лікування”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, до України завезли партії лікарського засобу “Плаквеніл” (Гідроксихлорохін), якими вже понад 30 років лікують малярію, але які раптом показали ефективність під час лікування хворих на коронавірусну інфекцію. ТСН.ua з'ясував, що це за препарат та де ним вже лікували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *