"Старий корпус для нових хворих": у лікарні Мечникова у Дніпрі відкрили додаткове приміщення для пацієнтів з COVID-19

У обласній клінічній лікарні імені Мечникова у Дніпрі відкрили ще один корпус для пацієнтів з COVID-19.  Тут лікуватимуть хворих з коронавірусними пневмоніями.

Про це повідомив в соцмережі головний лікар лікарні Сергій Риженко.

“Старий корпус для нових хворих …У найважчі часи наш історичний терапевтичний корпус був місцем масового порятунку життів. Ще Микола Пирогов оперував тут поранених героїв оборони Севастополя.
У всі війни і епідемії в корпусі внутрішньої медицини відкривався Госпіталь. Сьогодні ми відкриваємо другий фронт порятунку хворих від коронавірусних пневмоній”, – написав Риженко.

Він повідомив, що у медзакладі тільки за вихідні зробили більше 300 КТ-досліджень. Також за вихідні не вдалося врятувати 4 пацієнтів.

“Лікарі і сестри втомлюються. Працюють на знос. Ситуація в Мечникова зараз 103 важких хворих з пневмоніями, більше 22 критичних”, – повідомив Сергій Риженко.

Нагадаємо, що медпрацівниця лікарні швидкої медичної допомоги Дніпра  Світлана Сарай розповіла, що в закладі замість хірургічних ліжок розгорнули пульмонологічні. Персоналу не вистачає, а на два поверхи працюють один лікар, санітарка і дві медсестри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *