Стало відомо, від чого померла 14-річна дівчинка, яку знайшли на березі лиману в Одеській області

Дівчинка, яку напередодні знайшли мертвою в Овідіопольському районі Одеської області, вчинила самогубство. Про це на брифінгу заявив начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех.

Йдеться про 14-річну Аліну Недову, тіло якої 7 травня знайшли на березі лиману.

За інформацією, яку опублікували на декількох Інтернет-ресурсах, дівчинка вкоротила собі віку, кинувшись зі схилу. Ймовірно, це доведення до самогубства. Бех сказав, що поліція вивчить це питання, і у разі підтвердження факту, будуть вжиті відповідні заходи.

“На жаль, це так, дівчинці – 14 років. У тому, що сталося, детально необхідно розібратися. Безумовно, ми бачимо, що це було самогубство, тому що вона ще й роздяглася перед тим, як зробити цей вчинок. Я вивчу це питання”, – сказав Бех.

Він сказав, що справу не закрито і нині проводяться відповідні експертизи. 

Раніше в місцевих ЗМІ з'явилася інформація від подруги померлої, яка стверджувала, що Аліну лаяли, принижували та били її батьки.

“Одного разу, влітку 2019 року, по п'яні (вони завжди п'ють, коли вдома), почали кричати на мене, що я невдячна дочка. Потім мама взяла ножиці і відрізала мені волосся. Потім тато відрізав мені волосся. І тепер я ходжу з такою зачіскою. Але це ще не все!!!”, – писала подрузі загибла дівчинка.

Потерпіла тоді також розповіла подрузі, що тоді ж влітку 2019 року її п'яний батько домагався від неї статевої близькості, а мати, дізнавшись про це, нібито ніяк не відреагувала.

“Після цього мої стосунки з батьками не змінилися. Вони не пам'ятають цього і кажуть, що я брешу! А сказати іншим я не можу! Я намагалася, але мої батьки, коли хтось поруч, починають вдавати, що люблять мене. І тому мені ніхто не вірить. Я просто хочу померти! Нікому не заважати! Всім буде краще! Ну, кому я потрібна? Тобі? Батькам, які мене не люблять? Однокласникам, для яких я тягар? Кому?! Нікому!”, – написала дівчинка подрузі.

Раніше повідомлялося, що у Овідіопольському районі Одеської області на березі лиману знайшли тіло 14-річної дівчинки. Виявилося, що це мешканка села Роксолани 2006 року народження Аліна Недова. За інформацією, вона вийшла з дому 6 травня і зникла. Тоді ж до районної поліції надійшла відповідна заява і розпочалися пошуки дівчинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *