"Щодня бачимо людей із жахом в очах": у лікарні Мечникова для допомоги хворим на COVID-19 перенавчають лікарів

У обласній клінічній лікарні імені Мечникова у Дніпрі наразі перебувають 120  пацієнтів з коронавірусними пневмоніями, 20 пацієнтів – у критичному стані в реанімації. 100 медиків щодня рятують їхні життя. 

Про це розповів на щоденному  брифінгу головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Він зазначив, що щоденно лабораторія  Мечникова виявляє понад 200 нових випадків COVID – 19, а за зміну виконують понад 70 томографій для людей, в яких є ускладнення з диханням та інші симптоми захворювання.

“В багатьох випадках томографію треба зробити терміново. Не можна навіть чекати до ранку. Багато людей саме після томографа ми госпіталізуємо.  Хворих багато, тому з понеділка ми же готові відкривати ще один корпус. Щоб всі дніпряни могли отримати належну кваліфіковану допомогу. Лікарів недостатньо, тому ми проводимо спеціальні курси, де навчаємо надавати допомогу при ковіді лікарів інших спеціалізацій”, – сказав Сергій Риженко.

Заступник головного лікаря лікарні імені Мечникова Олександр Толубаєв, вже перехворів на COVID-19, тож поділився з журналістами своїм досвідом.

“Як пацієнт, як лікар хочу сказати, що хвороба тяжка, відновлення після неї тривале і складне. Щодня ми тут бачимо людей із жахом в очах, всі вони хочуть жити, але ще вчора не вірили в коронавірус. Бережіть себе, використовуйте засоби захисту”, – сказав Толубаєв.

Нагадаємо, що у Дніпровській обласній лікарні імені Мечникова з'явилася проблема з персоналом. Для лікування хворих на COVID-19 пацієнтів не вистачає фахівців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *