Садовий заявив, що у Львові скоротять понад 180 працівників міськради

Через кризу, спричинену карантином через коронавірус, у львівській міській раді оптимізують кількість працівників – звільнять 181 людину.

Про це у своєму відеозверненні повідомив мер Львова Андрій Садовий.

За його словами, у місцевому бюджеті очікується дефіцит розміром 70 мільйонів гривень. Садовий наголошує, попри нестачу фінансування, зарплати комунальникам, вчителям та іншим службовцям виплати потрібно. 

“Ми ухвалили не просте рішення – вирішили оптимізувати кількість працівників міської ради і ми зменшуємо її на 181 людину. Натомість, ми розуміємо, що в часи кризи треба інвестувати в інфраструктуру”, – наголосив очільник Львова. 

Садовий наголосив, що заплановані ремонти доріг у місті будуть виконані. “Це дає можливість залучити людей і ті ж податки потім будуть надходити до нашого місцевого бюджету”, – каже міський голова. 

Він також наголосив, що міська рада розробляє план виходу з карантину. Зокрема, йдеться про максимальне переведення усіх сервісів у місті на онлайн-режим, а також проходження термоконтролю людей, які приїздять до міста з-за кордону.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *