Саакашвілі поділився радісним знімком та заявив, що "Україну треба витягувати з болота"

Новопризначений голова виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі вважає, що “Україну треба витягувати з болота”.

“Це може зробити тільки президент, який ніколи не був злодієм і ніколи ним не стане”, – заявив політик на своїй сторінці у Facebook.

Саакашвілі розповів, що мав “тривалу і цікаву зустріч із президентом Зеленським”: “Сам факт мого призначення показує, що він готовий йти на неординарні кроки, проти яких його відмовляла величезна кількість людей. В основному його відмовляли ті, хто хочуть, щоб в Україні зберігався статус кво, а статус кво – це болото”.

Окрім того, політик відреагував на своє призначення радісним знімком. “Кілька пляшок відмінного грузинського вина з мого села прорвали карантин і доїхали до мене сьогодні. В принципі, сьогодні є що відзначати”, – зазначив Саакашвілі у дописі. 

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський увечері 7 травня призначив експрезидента Грузії та керівника Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою виконавчого комітету реформ. Про це йдеться в указі “Питання Національної ради реформи і Виконавчого комітету реформ”.

В документі мовиться про повноваження Саакашвілі. Він, зокрема:

ініціює засідання Національної ради реформ та розгляд на таких засіданнях питань за окремими напрямами;
представляє Комітет у взаємодії з іншими допоміжними державними органами і службами;
представляє за дорученням Національної ради реформ її рішення органам влади, політичним партіям, громадським об'єднанням та засобам масової інформації;
розробляє пропозиції щодо вдосконалення діяльності Нацради реформ; 
утворює робочі групи для розроблення, детального опрацювання окремих напрямів реформ, моніторингу їх упровадження та ефективності реалізації. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *