Рятувальники для боротьби з пожежами пустять в хід важку військову техніку

Збройні сили України нададуть ДСНС важку військову техніку для боротьби з пожежами у Житомирській області.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Він наголосив, що рятувальники, перш за все, займаються захистом населених пунктів та об’єктів інженерної інфраструктури.

“Там, де дозволяють погодні умови, залучена пожежна авіація. Сьогодні вранці голова ДСНС Микола Чечоткін звернувся до начальника Генерального штабу Руслана Хомчака з проханням надати рятувальникам допомогу у вигляді залучення важкої військової інженерної техніки типу машин “БАТ-2″, що можуть прокладати дороги у важкодоступній лісовій місцевості для полегшення доступу легкій пожежній техніці. Така допомога від наших Збройних сил буде надана”, – повідомив Геращенко.

У ДСНС додали, що до ліквідації пожеж, окрім важкої техніки ЗСУ, залучено 112 рятувальників та 24 спецавтомобілі, 311 працівників лісництв та 55 одиниць техніки. Також залучено 3 літаки АН-32П.

Напередодні, 16 квітня, у Києві здійнялася пилова буря. Заміри повітря в столиці показали перевищення концентрації продуктів горіння. Містян закликали залишатися вдома й не відчиняти вікна. За даними порталу IQAir, що відстежує якість повітря в режимі реального часу, станом на ранок 17 квітня повітря в Києві вважається найзабрудненішим у світі. Причиною перевищення концентрації продуктів горіння у столиці називають пожежі в Житомирській області та зоні відчуження навколо ЧАЕС, а також північно-західний вітер, повідомило управління з питань цивільного захисту Київської міської державної адміністрації. Натомість у ДСНС у п’ятницю запевнили, що продукти горіння з зони відчуження не могли потрапити до Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *