Регіональні українські лікарні отримають необхідну побутову техніку від провідного гравця ринку

Сьогодні, як ніколи, медикам необхідна підтримка суспільства – вони на передовій у боротьбі із загрозою вірусу COVID-19. І приємно усвідомлювати, що до благодійних ініціатив, спрямованих на подолання пандемії, приєднується великий і малий бізнес.

Так, з новою ініціативою масштабного проєкту виступив лідер українського рітейлу побутової техніки, компанія Eldorado. Програма реалізується у співпраці з Товариством Червоного Хреста України.

Почнімо з головного – в чому саме полягає програма вашої допомоги суспільству в боротьбі з коронавірусом?

Суть нашої програми підтримки полягає в тому, що компанія Eldorado передає сто комплектів побутової техніки регіональним відділенням опорних лікарень, що забезпечують лікування пацієнтам з короновірусом COVID19. У кожен комплект, крім іншого, входять холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, чайник, ноутбук та інше.

Чим обумовлений такий вибір?
Основний удар зараз беруть на себе медичні заклади, на які поклали зобов'язання виступити опорними пунктами в реалізації програми в боротьбі з коронавірусів. І ми впевнені, що сьогоднішня задача соціально відповідального і активного бізнесу – підтримати медиків усіма доступними способами.

Компанія Eldorado як лідер українського рітейлу, звісно, вирішила взяти участь в боротьбі з пандемією. І чим ми можемо бути максимально корисні в обставинах, що склалися? Тим, у чому маємо більш ніж 20-річний досвід, напрацьовані технології і експертизу – побутова техніка і домашня електроніка.

Кількість пацієнтів лікувальних закладів, на жаль, поки продовжує зростати. І всім цим людям необхідно забезпечувати прийнятні побутові умови для швидкого одужання. І це я вже не кажу про самих медиків, які, буває, по кілька діб змушені не виходити за межі свого відділення. З огляду на складну ситуацію з обладнанням медичних установ, ми прийняли рішення допомогти саме тим, що знаємо найкраще.

Яка мотивація вашої компанії в наданні допомоги лікарням?

Це не єдина благодійна акція, в якій бере участь компанія Eldorado. Ми підтримуємо багато соціально значущих ініціатив, оскільки прекрасно розуміємо свою відповідальність перед українським суспільством.

Здоров'я нації й майбутнє нашої країни – пріоритет в політиці нашої компанії. Ми вдячні українським медикам за їх самовіддану працю і ризики, які вони беруть на себе в цей непростий час. Ми також вдячні кожному клієнтові, який прийшов до нас в магазин за покупкою – це мотивує і зобов'язує утримувати лідерські позиції, удосконалюватися і розвиватися. Прийшов час сказати спасибі і ця програма – спосіб висловити нашу вдячність.

Яким саме клінікам ви плануєте надати допомогу і як буде здійснюватися передача техніки?

В реалізації цього проєкту нам допомагає Червоний Хрест України. Ми відібрали сто регіональних лікарень, які стали зараз опорними пунктами для діагностики та лікування пацієнтів з симптомами коронавірусу. Ми прийняли рішення розподілити нашу допомогу по можливості рівномірно серед всіх регіонів. У цей список увійшли саме регіональні лікарні, оскільки, на відміну від центральних, де побутові умови як правило, на порядок вищі, вони зазвичай не знаходяться в фокусі уваги благодійних організацій та волонтерів через віддаленість. Саме обласні та регіональні лікарні часто не мають найнеобхіднішого.

Представники Eldorado вже почали передачу техніки клінікам в регіонах, з доставкою нам активно допомагає Товариство Червоного Хреста України. На сьогодні вже 15 лікарень отримали такий комплект подарунків від Eldorado. Ми розраховуємо, що до кінця травня 2020 року доставка всіх ста комплектів буде завершена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *