Прийшов час купити новий iPhone. Вибір очевидний.

Світові медіа вважають, що новий iPhone SE стане найбільш продаваємим у цьому році. Дані про перші передзамовлення в Китаї це підтверджують: за кілька годин заявки залишили сотні тисяч осіб.

Головна причина цьому – ніколи ще можливість стати власником останньої моделі iPhone не була такою доступною.

Ціна новинки стартує від 14 999 гривень. І без того прийнятна вартість на початок офіційних продажів стане ще приємнішою – лише до 11 травня у всіх авторизованих магазинах його можна буде придбати з додатковою вигодою в 500 грн! Але кількість акційного товару буде обмеженою.

Новий iPhone SE виконаний в улюбленому для багатьох класичному дизайні. А в середині – найпотужніший процесор серед всіх пристроїв Apple – A13 Bionic, який встановлений також у iPhone 11 і 11 Pro. Новинка представлена в трьох кольорах: чорному, білому і (PRODUCT) RED. Їй повернули культову кнопку “Home” зі сканером відбитка пальців Touch ID v2. Компактний iPhone SE має зручний екран в 4,7 дюйма з Retina HD. Серед інших переваг: основна камера з режимом “Портрет” і зйомкою відео в 4К. Крім того, iPhone SE підтримує бездротову зарядку і другий номер через технологію e-SIM.

Всі ці флагманські характеристики ніколи ще не були такими доступними. Тому, журналісти і блогери прогнозують дефіцит нового iPhone SE і рекомендують поквапитися і зробити попереднє замовлення, щоб забрати новинку в бажаному кольорі та об'ємі пам'яті, а найголовніше з додатковою вигодою в 500 грн:

iOn 

Алло
Цитрус
Комфі
Фокстрот
Ельдорадо
Мойо
Розетка
Vodafone
ТТТ
КТС

У сучасному світі змінюється все, крім одного – компанія Apple знову випустила новий iPhone, який стане справжнім бестселером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *