Проблема на місцях: Степанов пояснив, чому медики не отримали 300% зарплату

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що медикам, які працюють з коронавірусними хворими підвищили зарплату, але через місцеву владу вони її не отримали. Про це він заявив в ефірі “ТСН.19.30”.

“У нас було два підвищення і дві обіцянки, які були виконані з боку центрального органу виконавчої влади. Перше – це 300%. Ми порахували всі без винятку суми, які ми повинні були перевести в регіони, і всі до копійки ці цифри були переведені в регіони. Далі уже пішла відповідальність місцевих органів влади та головних лікарів, решти посадовців.

Зараз ми бачимо, ми стежимо за усіма цими випадками, коли ми отримуємо сигнали із міст, зараз розбираємось у МОЗ із кожним без винятку закладом, отримуючи списки людей яку суму, яку доплату вони отримали. І саме чому вони не отримали. Я впевнений, я зможу довести це до кінця. І всі наші обіцянки, які ми дали щодо 300%, – вони будуть у повному обсязі виплачені з відповідними виплатами”, – заявив він.

Також Степанов розповів про зарплату за квітень: “ми тиждень тому підписали відповідну постанову уряду, яка ввела чотири пакети щодо коронавірусної хвороби. Вперше тариф був прорахований виходячи з реальних затрат, який враховував 300% заробітної плати.

Кошти на це є, є, можливо, певна затримка у декілька днів для перерахування цих коштів, але в повному обсязі держава забезпечила саме заробітну плату цих лікарів. Те, що стосується невиконання своїх обов’язків на місцях, я в змозі довести це до кінця і в змозі переконати місцевих керівників виконати той обов’язок, який вони зобов’язані зробити”.

Нагадаємо, 1 квітня Зеленський підписав закон згідно з яким медики та інші працівники, задіяні в лікуванні хворих на COVID-19 отримають доплату в розмірі до 300% зарплати. Працівникам соціального захисту населення, які надають послуги громадянам, котрі перебувають удома, передбачено доплати до 100% зарплати.

21 квітня Зеленський повідомив, що лікарям виплатять заборговану заробітну платню вже на тижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *