Правоохоронці виявили на сміттєзвалищі в Херсоні 25 заробітчан: серед них є діти

Правоохоронці виявили в Херсоні на сміттєзвалищі 25 заробітчан із Закарпаття. Серед них було семеро дітей.

Про це повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

За інформацією, там сьогодні проводили профілактичні заходи з метою недопущення використання нелегальної дитячої праці та виявлення порушень трудового законодавства відбулася перевірка на території міського сміттєзвалища.

На найбільшому сміттєзвалищі міста правоохоронці виявили кілька родин – 18 дорослих та 7 дітей віком від 2-х до 12-ти років.

“Під час перевірки документів поліцейські встановили, що всі приїхали з Мукачева Закарпатської області. Дорослі пояснили, що прибули в Херсон на заробітки: вони збирали та сортували сміття. Жили поруч зі сміттєзвалищем у халабудах, де немає ні світла, ні води, ні будь-яких елементарних умов для проживання малюків. Поруч зі своїм місцем проживання заробітчани утворили ще один смітник з того, що вони сортували. Дорослі та діти мали вкрай занедбаний вигляд. Для перевірки стану здоров’я малюків, їх помістять до лікарні, де нададуть всю необхідну допомогу”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці перевіряють законність перебування в області цих громадян, а також ймовірні порушення трудового законодавства комунальниками, які керують сміттєзвалищем та експлуатації дитячої праці.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України викрила у столиці компанію на порушенні санітарних норм утилізації небезпечних відходів із інфекційних лікарень Київської області, що могло спричинити спалах коронавірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *