Пожежі у Житомирській області: вогнеборці локалізували кілька займань

У Житомирській області станом на 26 квітня рятувальникам вдалося локалізувати пожежі в селищах Рудня і Виступовичі Овруцького району та с.Замисловичі Олевського району.

Про це звітують у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

За інформацією рятувальників, локалізовано пожежу, яка виникла 23 квітня поблизу села Замисловичі Олевського району на території Поясківського лісництва. Щодо причин, за інформацією ДСНС, загорілася суха трава та лісовий масив.

До цього пожежа встигла пройти щонайменше 200 гектарів. Зараз до гасіння залучено 42 людини і 11 одиниць техніки. Крім того, у лісових масивах Овруцького району, де займання вирувало від 16 квітня, його теж локалізували.

Нагадаємо, 17 квітня у Житомирській області зафіксували масштабні пожежі. Горіли ліси та сіла. В результаті вже згоріли понад 80 будинків. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани Овруцького району. Як відомо, однією з причин лісових пожеж є діяльність людей, які після прибирання на цвинтарі села Першотравневе підпалили сміття, внаслідок чого вогонь перекинувся на дерева, а згодом розповсюдився і на інші сусідні населені пункти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *