Пожежі у Чорнобильській зоні та Житомирській області досі не загасили

І знову дим: в Києві зранку знову було важко дихати. Про це в сюжеті ТСН 19:30.

Над ранок вітер приніс смог з Чорнобильської зони та Житомирської області. У ДСНС повідомляють, що там досі борються з лісовими пожежами.

У зоні відчуження три осередки тління пеньків, залишків деревини та торфовища. Загрози важливим об'єктам зони відчуження, кажуть урядовці, немає. На Житомирщині рятувальники намагаються приборкати полум’я у Виступовицькому та Словечанському лісництвах. У цих пожежах правоохоронці підозрюють паліїв. І за участю Нацгвардії вже розпочали антидиверсійну операцію у лісі.

Нагадаємо, 4 квітня в зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. Журналісти ТСН, які побували на місці згарища, кажуть, що вогнем знищено не лише ліси, а й 12 віддалених сіл, цвинтарі. Від пожежі загинули та постраждали сотні тварин. Збитки сягають десятків мільйонів гривень, проте точна площа вигорання ще невідома.

Пожежу в Чорнобильській зоні, яка тривала 10 днів поспіль, 14 квітня вдалося загасити, після того два дні спостерігалось лише тління пеньків та деревини. Рятувальникам дуже допоміг дощ. Але через сильний вітер 16 квітня у Чорнобильській зоні знову почалася пожежа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *