Повалені дерева, пошкоджені автівки та знеструмлені населені пункти: Черніговом пронісся буревій

У Чернігові буревій повиривав дерева з корінням, внаслідок чого було пошкоджено декілька легкових автомобілів, а також знеструмив 8 населених пунктів в області, повідомляє ДСНС Чернігівської області.

“Протягом доби, для надання допомоги по прибиранню дерев з проїжджої частини (2 – м. Чернігів, 1 – Менський район) підрозділи ДСНС в області залучалися 3 рази. Станом на 06:00 13.05.2020 року, внаслідок погіршення погодних умов, без електропостачання залишається 8 населених пунктів (1 – Козелецький, 3 – Городнянський, 1 – Чернігівський, 1 – Ріпкинський, 1 – Новгород-Сіверський, 1 – Ічнянський райони). Аварійно-відновлювальні роботи заплановані на 13.05.2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Фото та відео з наслідками стихії у соцмережах викладали також і мешканці Чернігова. Так, люди повідомляли про повалені дерева у центрі міста – на Валу та зафільмували момент падіння тополі на припаркований біля будинку автомобіль.

Нагадаємо, у Харкові 12 травня вирувала негода. Двоє людей зазнали травм: чоловіки йшли тротуаром, коли на них впало дерево, зламане рвучким вітром. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *