Польща почала видавати робочі візи українцям

В Україні починаючи від 4 травня консульські установи в Україні поновлюють видачу віз. У початковий період прийматимуться лише документи з метою отримання віз для виконання сільськогосподарських та садівничих робіт, а також міжнародних перевезень.

Про це повідомив урядовий сайт Польщі.

Зараєструватися для подачі документів на візу можна в електронній системі e-konsulat. Однак можливе лише отримання робочої візи з вищеперерахованих категорій. В інших випадках навіть за умов актуальної реєстрації та наявності всіх необхідних документів її видавати не будуть.

Заявники, які зареєструються в системі e-konsulat повинні дотримуватись наступних правил:

з метою обмеження кількості осіб, які очікують під консульством потрібно приходити лише у визначену годину;
роздрукувати всі сторінки анкети, в тому числі й сторінку на якій вказана дата і година прийому в консульстві;
підготувати всі необхідні документи список яких можна знайти за посиланням https://www.gov.pl/web/ukraina-uk/visa-type-D у рубриці “Які документи необхідно подати?”;
очікуючи під консульством у черзі, слід дотримуватись дистанції мінімум 1,5 м від інших осіб;
вхід у консульство можливий лише у масці, яка прикриває ніс та рот, а також у одноразових рукавичках;
входячи у консульство при собі можна мати лише пакет документів, а всі інші особисті речі, в тому числі сумки та кульки потрібно залишити перед входом.

Польща поступово виходить з карантину та вже на початку травня запровадить другий з чотирьох етапів послаблення обмежень. У Варшаві констатують, що коронавірус відступає, але не поспішають відкривати кордони. ТСН.ua розповідає як послаблення карантину в Польщі може вплинути на заробітчан з України та кого пропускають на українсько-польському кордоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *