Поліція розшукує паліїв, через яких вигоріли десятки будівель у селі в Житомирській області

Велика пожежа сталася напередодні у селі Борятин Житомирської області. Після підпалу сухої трави полум'я перекинулось на будівлі. Хати займалися одна за одною, йдеться у ТСН.16:45.

На ліквідації пожежі задіяли півсотні рятувальників, півтора десятки спецтехніки. Рятувальникам знадобилося 5 годин, аби ліквідувати масштабну пожежу. Один рятувальник потрапив у реанімацію. У селі згоріло 16 хат, стільки ж господарчих будівель. Четверо пенсіонерів залишилися без даху над головою.

Поліція відкрила кримінальне провадження, шукають паліїв. Селяни кажуть, напередодні добу горіло поле. Хто підпалював – версій наразі дві. Начебто тут бачили компанію, яка розводила багаття та смажила шашлики. Друга версія, що палили самі селяни, але вони це спростовують. Поліція розпочала провадження. Нині опитують свідків.

У сільраді кажуть, погорільцям нічим не можуть допомогти, грошей нема. Лише проситимуть місцевих аграріїв, щоб ті допомогли будматеріалами погорільцям.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила законопроєкт під №2339, який передбачає масштабне підвищення штрафів за спалювання трави і забруднення атмосфери. Штрафи для паліїв підвищились у 18 разів і тепер складають до 91800-153000 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *