Погрожуючи ножем, відібрав ліки і телефон: під Дніпром медиків швидкої на виклику пограбував син пацієнтки

У місті Кам'янське Дніпропетровської області пограбували медиків бригади швидкої допомоги, які приїхали на виклик. На них з ножем накинувся син пацієнтки, якій вони надавали допомогу.

Про це у соцмережі розповіла медик швидкої Лариса Биданцева.

Інцидент стався 15 жовтня близько 23 години. Дві працівниці швидкої допомоги були на виклику на вулиці Ухтомського, коли до них звернулись працівники ДСНС і працівник поліції. Вони повідомили, що у цьому ж будинку перебуває жінка, яка потребує медичної допомоги.

“Після закінчення виклику бригада зайшла в уже відчинену квартиру, і почала оглядати непритомну жінку. В цей час в квартирі з’являється син непритомної і, схопивши ніж, починає погрожувати медикам. Під погрозою життя відбирає сумку з медичними ліками і сильнодіючими засобами і особистий телефон фельдшера. Куди і коли зникли працівники ДСНС і поліцейський, не помітили. Молоді, тендітні дівчата залишились наодинці зі злочинцем”, – розповідає медик.

Вона говорить, що працівниці встигли втекти з квартири і звернулися до поліції.

“Зловмисника зловили, встигли забрати все пограбоване і попередили його, щоб більше не ображав швидку допомогу. Але мало хто розуміє, що пережили і відчули молоді дівчата-медики в ті моменти погрози наодинці з неадекватним наркоманом, і чи буде у них бажання працювати далі у швидкій допомозі, коли ми є повністю незахищеними”, – написала Лариса Биданцева.

Нагадаємо, що неадекватний чоловік розтрощив шибки та намагався вдертися до машини, коли медики надавали допомогу пацієнту. Нападника допомогли скрутити містяни. Лікарі кажуть: за кілька хвилин до сутички з молодиком спілкувалися два екіпажі правоохоронців, але, попри агресивну поведінку, поїхали з місця конфлікту. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *