Після місяця перерви через карантин запрацював пункт пропуску "Рава-Руська": яка ситуація на КПП

У Львівській області відкрили ще один пункт пропуску, який тимчасово призупиняв роботу на час карантину — це “Рава-Руська” на українсько-польському кордоні. Пункт перетину не працював від 7 квітня. Яка ситуація на кордоні — у сюжеті ТСН.Ранок. 

“Рава-Руську” відкрили, щоб розвантажити інші пункти, де утворюються черги з вантажівок. На пункті пропуску поки що немає багато охочих щоб потрапити до Польщі. На кордоні порожньо: у черзі лиш 11 вантажівок. Це дуже мало. До прикладу, на іншому українсько-польському пункті пропуску “Краківець” вантажних машин більше сотні. 

“Сьогодні вночі в 00.00 годин до виконання службових обов'язків приступили прикордонники України та прикордонники Республіки Польщі. Наразі на автомобільному пропуску “Рава-Руська” майже відсутній автотранспорт, є пару вантажівок, а пасажирських автомобілів немає”, – каже речниця Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

Пункт пропуску запрацював від опівночі. Від цього часу з Польщі до України в’їхало тільки дві легкові машини, а от виїхала всього одна. 

Потрапити до Євросоюзу можуть ті, у кого є карта поляка чи офіційна робота, дипломати та вантажівки. 

Нагадаємо, у Львівській області загалом шість пунктів пропуску, але чотири з них зачинили ще у березні. “Рава-Руську” закрили на початку квітня і залишили на Львівщині всього один Краківець. Утім, за місяць стало очевидно, що той не справляється через велику кількість вантажівок. 

Колреспондентка ТСН  Марічка Кужик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *