Під Запоріжжям дитина з підозрою на COVID-19 втекла з лікарні

У Запорізькій області 16-річна дівчина з Мелітополя втекла з лікарні, куди її ушпиталили з підозрою на коронавірус. Її три дні розшукували правоохоронці.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Запорізької області.

17 жовтня 16-річна жителька Мелітополя, яку направили до дитячої лікарні для проходження обстеження, у зв’язку зі спалахом коронавірусної інфекції, самовільно залишила медичний заклад. Місцезнаходження дівчини було невідоме, а її мобільний телефон вимкнений.

Правоохоронці три дні розшукували втікачку.  Під час відпрацювання вокзалів, правоохоронцями було встановлено, що схожа за прикметами дівчина їхала автобусом до селища  Приазовське.

Там дівчину і знайшли, вона перебувала у гостях у знайомого хлопця.

“Поліцейські ювенальної превенції провели з неповнолітньою бесіду і встановили, що відносно неї правопорушень чи злочинів скоєно не було”. – зазначили у поліції.

Проте, дівчина повідомила, що пішла з лікарні, бо не знаходить спільної мови зі своїми близькими. Мешкати з матір'ю або іншими родичами не може. Неповнолітню тимчасово помістили до дитячої лікарні.

Наразі спеціалісти служби у справах дітей Мелітопольської міської ради розбираються у ситуації, яка склалася в родині підлітка і готують відповідні матеріали до суду.

Нагадаємо, що у Києві 19-річна дівчина залишила трирічну доньку у знайомих і зникла
Патрульні зв’язались із бабусею дитини, проте вона категорично відмовилась забирати онуку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *