Освіта на карантині: МОН рекомендувало розпочати канікули раніше, але прислухалися не всі

Школи на канікули, а виші на дистанційне навчання рекомендує відправити уряд від четверга, 15 жовтня. Відповідне розпорядження з'явилося на сайті Кабміну.

Ухвалили рекомендаційне рішення у вівторок, 13 жовтня, через погіршення ситуації з коронавірусом, розповіли у ТСН.Ранок.

В Україні щодоби фіксують до п'яти і більше тисяч нових випадків інфікування коронавірусом. Найбільше діагнозів востаннє підтвердили у Хаоківській області та у Києві. Утім, у столиці влада вирішила не дослухатися до урядових порад. Школярі вчитимуться ще майже тиждень, а лише потім підуть на тижневі канікули. У Харкові на рекомендації теж не зважили, бо кажуть, що чекають з центру прямого наказу.

Натомість у більшості районів області учні таки підуть на карантин. Йдуть на відпочинок, наприклад, і рівненські школярі. Натомість навчальні заклади область поки вчиться. Одесити ж, приміром, від понеділка перейдуть на дистанційне навчання.

Загалом в багатьох регіонах лиш сьогодні відбудуться засідання комісій із надзвичайних ситуацій, де ухвалюватимуть рішення щодо формату навчання на найближчий час. Виші вирішують такі питання самостійно, а тому багатьох студентів ще раніше перевели в онлайн. Садочки в Україні продовжують працювати.

Нагадаємо, в Україні від понеділка, 12 жовтня, почало діяти нове карантинне зонування. Найсуворіші обмеження будуть у так званій “червоній “зоні. Наразі там залишилися тільки два міста — Канів Черкаської області та Суми Сумської області. Київ потрапив до “помаранчевої” зони карантину. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *