Осередком спалаху коронавірусу в Каховці став завод з розливу мінеральної води: продукцію утилізують

У 15 людей, які працювали на каховському заводі з розливу мінеральної води, підтвердили діагноз коронавірус, тож підприємство закрили, а продукцію вироблену з 12 квітня обіцяють утилізувати, йдеться в ТСН.16.45.

Спочатку коронавірус виявили у жінки, яку тиждень лікували від пневмонії. Після отримання позитивного результату недужу одразу перевели до Херсона до обласної інфекційної лікарні, а всіх з ким вона контактувала теж почали тестувати. COVID-19 виявили ще в 22 людей  – колег по роботі і родичів хворої. «Коли перевірили на підприємстві, часткова перевірка, на підприємстві було близько 15 осіб і 7 осіб в оточенні цієї жінки», – каже каховський міський голова Андрій Дяченко.

Оскільки у всіх крім першої жінки коронавірус безсимптомний, людей ізолювали вдома. Саме підприємство зараз закрили. Там вже провели дезінфекцію і вирішили знищити усю партію води, яку розлили від 12 до 28 квітня. Хоча і впевнені, що вірусу в ній немає. «Весь процес автоматизований. І участь людини в процесі мінімальна. Все це вчасно зроблено для попередження розповсюдження цієї інфекції», – розповідає начальник Каховського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Іван Місюра.

Обласна комісія з техногенної безпеки вирішила закрити Каховку на карантин. Місто закрили на в’їзд і всіх, хто приїжджає сюди розвертають. Попри попередження, які розмістили на основних транспортних розв`язках – бажаючих потрапити у райцентр чимало. Адже тут  багато підприємств, особливо з переробки овочів, на яких працюють жителі сусідніх сіл та містечок.

У самій Каховці будинки, двори і під’їзди, де живуть інфіковані – обробляють працівники УДСНС. Карантин у місті триватиме до 4 травня. Проте, кажуть у мерії, ця дата попередня. І якщо захворювання ширитиметься – його можуть продовжити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *