Обережно, шахрайство: Нацкомісія поскаржилася правоохоронцям на проєкт B2B Jewelry

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вважає шахрайським проєкт B2B Jewelry, який пропонує українцям вкладати кошти в інвестиційні сертифікати та продає ювелірну продукцію.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби НКЦПФР.

“НКЦПФР вже повідомила правоохоронні органи щодо порушень законодавства з боку проєкту B2B Jewelry та його соціальної небезпеки”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що проєкт B2B Jewelry пропонує інвесторам надвисокі відсотки інвестиційного доходу за сертифікатами, які не містять реквізитів особи, що їх видала. Водночас B2B Jewelry не є назвою конкретної компанії, тому відсутні особи, відповідальні за здійснення виплат громадянам.

“Комісія наголошує, інвестування в подібні проєкти створює значні ризики втрати інвестованих коштів для інвесторів. У зв’язку з відсутністю ідентифікації та відповідних повноважень щодо встановлення такої ідентифікації, НКЦПФР не може здійснити адміністративні заходи належного реагування щодо B2B Jewelry”, — йдеться у повідомленні.

“НКЦПФР попереджає споживачів фінансових послуг щодо інвестування у проєкт B2B Jewelry, який має ознаки сумнівного і може мати на меті незаконне заволодіння коштами інвесторів”, – наголосила Нацкомісія.

Нагадаємо, під час карантину в Україні значно підвищився рівень шахрайств в Інтернеті, водночас в цілому рівень злочинності зменшився. Інтернет-шахраїв стало на 15% більше, зокрема шахраї намагаються організувати фальшивий продаж засобів захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *