Нова ціна на газ, електронні візи та відкриття КПП на Донбасі: які зміни чекають на українців у листопаді

В останній місяць осені в Україні стануться зміни та нововведення у різних галузях. Зокрема, газ дорожчає, а “Укрпошта” працюватиме без вихідних.

Що ще нового чекає на українців у листопаді – у сюжеті Сніданку з 1+1.

Нові ціни на газ. Від початку листопада блакитне паливо здорожчає. Ціна для побутових споживачів підвищиться на 35%. Відтак, вартість природного газу в рамках тарифу “Місячний” становитиме 6 гривень 33 копійки за кубічний метр.

Для клієнтів, які в листопаді підключать тариф “Річний”, ціна газу на наступні 12 місяців становитиме 6 гривень 45 копійок. Утім, нові ціни не стосуються тих, хто підключив тариф “Річний” раніше. Ці користувачі продовжать платити за ціною, яку зафіксували під час переходу на літній тариф.

Центральна виборча комісія має офіційно оголосити остаточні результати місцевих виборів в Україні. У містах, де міського голову не визначили в першому турі, через недостатню кількість голосів виборців, відбудуться другі тури. Вони мають відбутися через три тижні після 25 жовтня, тобто до 15 листопада.

Зміна процедури надання електронних віз для в’їзду до України. Їх видаватимуть значно швидше. Термінове оформлення такої візи становитиме один робочий день, а звичайна процедура розгляду – три дні, замість дев'яти, як було раніше. Зменшиться і вартість такої послуги. Разова е-віза коштуватиме 20 доларів, замість 85.

Відкриття двох КПП на Донбасі. Йдеться про контрольні пункти в'їзду-виїзду “Золоте” та “Щастя”. Представники української делегації у Тристоронній контактній групі заявили, що наразі завершується асфальтування дороги в районі КПВВ “Золоте”, а інфраструктура обох пунктів готова для проїзду вантажного транспорту.

250 найбільш завантажених відділень “Укрпошти” працюватимуть без вихідних. Таке нововведення дозволить розширити можливості для обслуговування клієнтів і зменшить черги. Адже на новорічні та різдвяні свята кількість посилок традиційно збільшується. Перелік відділень можна знайти на сайті “Укрпошти”. Решта ж працюватимуть за звичайним графіком.

Великі міста на своїх дорогах знизили поріг швидкості авто. Відтепер, у містах почав діяти швидкісний режим дорожнього руху у 50 км/за годину. обмежувальний знак у 80 кілометрів за годину на всіх ділянках комунальники вже прибирають. Адже вже з неділі – там почав діяти прописаний правилами дорожнього руху швидкісний режим у місті. Тож, там, де ви звикли їхати 80 км/на годину, буде діяти обмеження у 50 км/за годину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *