Не витримав навантаження: у Запорізькому лабораторному центрі зламався апарат для проведення ПЛР-досліджень

У Запорізькому обласному лабораторному центрі не витримало навантаження обладнання для проведення дослідження методом ПЛР. Через це виникли складнощі з своєчасним отриманням результатів тестів.

Про це повідомляється на сторінці Запорізької ОДА.

Починаючи з вересня, у Запорізькому обласному лабораторному центрі щодня роблять до 1000 і більше досліджень. У вірусологічній лабораторії фахівці працюють цілодобово. Відповідно, цілодобово були задіяні два прилади. Один з них не витримав такого навантаження.

Як повідомили в обласному лабораторному центрі, через деякі технічні проблеми спостерігалося  зниження обсягу досліджень на COVID-19 методом ПЛР.  

За даними МОЗ України, регіональний індикативний показник охоплення тестуванням за останні 7 днів становив 100,8, що в 4,2 раза вище базового рівня.

“В обласному лабораторному центрі не просто констатують  прихід “другої хвилі” COVID-19, а й готуються до роботи в умовах ускладнення ситуації з захворюваністю”, – повідомили у Запорізькій ОДА.

Нагадаємо, що у Харкові лабцентр обробляє аналізи із затримкою у три доби через те, що відсутні витратні матеріали, тож аналізи доводиться робити вручну. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *