Не варто очікувати запуску пасажирських перевезень до 22 травня – Криклій

Навколо того, коли запускатимуть громадський транспорт, вже котрий день ходять багато чуток та версій.

В ефірі ТСН.19:30 міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, як у відомстві планують відкривати транспорт.

“Ми розписали графік. Він передчасно сьогодні з'явився у ЗМІ, але це чернетка, яка обговорюється з МОЗ. Ми пропонуємо після 22 травня почати з міських автоперевезень, приміських перевезень, а потім внутрішню авіацію десь з червня. А на третьому етапі, ближче до завершення карантинних обмежень, – міжнародні регулярні рейси. Але самі дати нам має узгодити МОЗ” – зауважив міністр.

Він сказав, що планувати відпустки українцям варто на другу половину літа.

“Наприклад, найбільш популярні рейси, такі як Туреччина і Єгипет, говорять, що вони, можливо, тільки в липні будуть відкриватися для туристичної мети свої кордони. Треба зважати, що можуть коригуватися ці графіки: там перша половина липня – друга, чи навіть серпень”, – сказав Криклій.

Що до громадських автомобільних перевезень, то за словами міністра, вони будуть доступні не раніше, ніж після 22 травня.

“Після 22 травня ми плануємо розглядати міжміський, а наступним етапом приміський транспорт. Якщо нормально відбувається ситуація з епідеміологічної точки зору і не має ніяких аномалій чи сплесків, тоді ми умовно після 22 травня відкриваємо приміський, а потім говоримо, що через два тижні відкриваємо міжміський, внутрішньообласні перевезення. Потім через два тижні міжнародні. Ми виходили з такої рамки, щоб на цю рамку накласти прогнози по захворюваності”, – пояснив очільник Мініфраструктури.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві інфраструктури створили план відновлення регулярного пасажирського сполучення.  Його проводитимуть в три етапи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *