Не карантин: на Вінниччині зачинили для вірян жіночий монастир УПЦ МП

 Свято-Троїцький Браїлівський жіночий монастир Вінницької єпархії УПЦ МП від 6 ранку 25 квітня закривається для відвідування вірян. Таке рішення ухвалив митрополит Варсофоній, дослухаючись до звернення Чернівецької єпархії щодо підпалів монастирів і храмів, повідомляє Вінницька єпархія.

“Підтримую дане звернення і розумію, що загроза є для всіх монастирів. Корисні рекомендації, до яких повинні прислухатись монастирі. Я благословляю з завтрашнього ранку, з 6:00 закрити Браїловський монастир для прихожан і паломників, службу будуть звершувати за закритими дверима, моляться священнослужителі і монашествующі. Прохання до прихожан і паломників з розумінням поставитись до даного вимушеного заходу. Благодарю. Воістину Воскрес Христос” , – написав архієрей у фейсбуці.

Нагадаємо, поліція розслідує навмисний підпал Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря (УПЦ МП). Встановлено три місця підпалу — два автомобіля і колишній корівник. Вогонь повністю знищив господарську будівлю. Травми отримав 46-річний священнослужитель, який допомагав гасити вогонь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *