Нажахані коронавірусом мешканці Чернівців влаштували пікет біля інфекційної лікарні

У Чернівцях мешканці мікрорайону кілька годин не випускали машину з терирорії лікарні, бо думали, що та вивозить інфіковані коронавірусом трупи людей, йдеться в ТСН.Ранок.

Біля інфекційного відділення однієї з лікарень Чернівців зібрались місцеві мешканці, які нібито бачили, як медики ховали тіло мертвого пацієнта в технічний прибудові.

Згодом до пікетувальників приїхав міський голова, який намагався їх заспокоїти, як і кілька екіпажів патрульної поліції. Місцеві ж кажуть, пацієнти лікарні постійно порушують режим, чим створюють загрозу для всіх мешканців вулиці. «Йдуть до продуктових магазинів, маски натягнули, купили продукти, повернулися до лікарні. Ніхто не знає, може людина бути хвора, з якою людиною ми спілкуємось», – обурюються люди.

«Хворі у нас середньої і легкої ступені важкості. Важких хворих у нас немає, те що вони виходять – це неправда. Тому що медперсонал за цим стежить», – каже генеральна директорка КМП “Міська лікарня №4” Галина Шпак.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *