Нардеп повідомив, що в Палаці Спорту можуть облаштувати шпиталь для хворих на коронавірус

Влада готується до нового спалаху коронавірусу і перевантаження лікарень, а тому в Києві, за необхідності, інфекційний шпиталь відкриють у Палаці Спорту.

Про це повідомив депутат від “Слуги народу”, голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, розповіли у ТСН.Ранок.

Він заявив, що за наказом президента, в Києві, Одесі, Маріуполі починають підготовку до розгортання великих інфекційних госпіталів на випадок перевантаження медичних закладів першої та другої хвилі.

“Закупається все необхідне обладнання для того, щоб нові госпіталі змогли почати роботу за лічені дні. Госпіталі плануємо розміщувати в існуючих великих приміщеннях – в Києві це може бути Палац Спорту. Поки що такої необхідності немає, але ми повинні бути повністю готові”, – наголосив нардеп.

До слова, в Одесі в опіковому центрі вже облаштували пів сотні додаткових місць для хворих на коронавірус. На випадок, якщо місць не вистачатиме, то великий шпиталь на понад пів тисячі ліжок готуються розгорнути і у спорткомплексі “Олімпієць”.

Як повідомлялося, в Україні від понеділка, 12 жовтня, почало діяти нове карантинне зонування. Найсуворіші обмеження будуть у так званій “червоній” зоні. Наразі там залишилися тільки два міста – Канів Черкаської області та Суми Сумської області. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *