"Наймерзенніша хвороба в моєму житті": фермер з Дніпропетровської області розповів, як перехворів COVID-19

34-річний житель Дніпропетровської області Ігор Матвій переніс коронавірусну інфекцію. Він розповів про симптоми і перебіг захворювання.

Про те, як він почувався і лікувався, він написав у соцмережі.

“Це – наймерзенніша хвороба в моєму житті. Хоч і минула порівняно легко. Так, це проста вірусна хвороба, яка тебе послаблює так, що ти можеш померти від чогось іншого. Нюх не повернувся за 30 днів. Я не знаю, яка вона, ваша кава. Просто вранці п'ю солоденьку коричневу водичку, від якої швидко прокидаюся. І жерти не хотілося днів 10. І хребет з мене “виймали”, і очі вичавлювали. І кашляю досі”, – розповів Ігор.

Він зазначив, що ізоляцію провів в порожньому будинку з інтернетом та стежив за “червоними прапорцями” (це симптоми, коли треба викликати швидку чи дзвонити лікарю).

“Пив воду, відпочивав, пару разів збивав температуру. Абсолютно ні з ким не контактував. Читав про перебіг хвороби у друзів, дякую їм, їхній досвід мене заспокоїв. Я нізащо не хочу більше таким хворіти”, – розповів Ігор.

Наразі чоловік одужав і готовий стати до роботи.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров'я планує за рахунок приватних лабораторій скоротити термін здійснення тестування на коронавірус і на це вже виділено 100 мільйонів гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *