НАБУ порушило кримінальну справу проти генпрокурорки Венедіктової

Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальну справу проти генеральної прокурорки Ірини Венедіктової.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит видання “Слово і діло”.

“За результатами розгляду повідомляємо, що на підставі постанови слідчого судді Вищого антикорупційного суду України від 24.04.2020 детективи Національного бюро внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань”, – йдеться у відповіді.

Суд зобов’язав НАБУ порушити справу через скаргу активіста Сергія Стерненка. Той подав до НАБУ заяву через можливе недекларування Венедіктовою елітного годинника Hublot.

“Заяву я подавав щодо недекларування майна (годинника за 10 тисяч євро і членства в ГО з ознаками прибутковості) генеральним прокурором України Іриною Венедіктовою. Після внесення відомостей в ЄРДР буду клопотати також і про дослідження фактів недекларування відомостей про право оренди /користування квартирою Венедіктовою, про що днями повідомляли журналісти програми “Схеми”, – зазначив він.

Нагадаємо, 4 травня Верховний суд подав скаргу до Вищої ради правосуддя через заяви генеральної прокурорки Ірини Венедіктової про справу родини Суркісів проти “ПриватБанку”. 23 квітня Венедіктова у своєму зверненні сказала, що винесене судом рішення матиме велике значення для формування єдиної практики під час розгляду інших позовів, повʼязаних з націоналізацією “ПриватБанку”. На думку суддів, генпрокурорка “фактично протиставила судову владу суспільству і в цілому державі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *