На Прикарпатті коронавірус вперше виявили у дитини

Вперше на Прикарпатті коронавірусну інфекцію діагностовано у дитини – у 17-річної дівчини з багатодітної родини. Її мати також має діагноз COVID-19. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

В Івано-Франківській області за добу кількість летальних випадків збільшилася на три. Від початку пандемії тут уже 24 смерті. Медики кажуть, що останні троє померлих – чоловіки. Усі були у групі ризику, адже мали супутні хвороби.

Також лабораторно підтверджено діагноз у 46 медпрацівників. З них лише в одній Яремчанській міській лікарні — шість осіб.

Фахівці досі не можуть однозначно відповісти, чому у порівнянні з іншими регіонами саме на Прикарпатті найбільша смертність від наслідків коронавірусу. Версію про халатність лікарів і некомпетентне лікування пропередньо спростувала комісія МОЗ. Вона працювала тут наприкінці минулого тижня.

В обласній адміністрації пояснюють високу смертність тим, що діагностують максимальну кількість хворих. І статистика мовляв максимально близька до реальності.

“Порівнювати в цьому випадку, якщо з Буковиною, то у нас удвічі більше ПЛР-діагностики цих зразків. Ну, показано так. Ми ховати не маємо жодних прав”, – каже в.о.голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Сьогодні медики області отримали майже тисячу повних комплектів багаторазових захисних костюмів та спеціальних захисних рукавиць. Їх розвезли у 12 лікарень, де є хворі на COVID-19. Ці костюми пошили на вітчизняних підприємствах.

Кореспондентка ТСН Алла Пасс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *