На Київщині організували виробництво неякісних антисептиків, які продавали в армію

Військова контррозвідка СБУ викрила масштабне виготовлення та реалізацію неякісних та небезпечних для здоров’я антисептиків для потреб армії. Про це йдеться на сайті СБУ.

Правоохоронці встановили, що приватний підприємець організував на території Київської області незаконне виготовлення антисептичних засобів. Частину з них він продавав військовій частині ЗС України та державному підприємству МО України. Було зафіксовано, що виробництво антисептиків відбувалось кустарним способом із використанням сировини сумнівного походження без дозвільних документів та контролю якості.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцем виробництва фальсифікату співробітники спецслужби виявили обладнання для виготовлення та розливу фальсифікованого антисептичного розчину, понад 13 тонн спиртової суміші, зокрема етиловий спирт, антифриз, гліцерин. Також знайдено наклейки, пластикові ємності, дві печатки, антисептичний розчин та приблизно 30 тонн паливно-мастильних матеріалів невідомого походження.

Нині проводять експертизи контрафактного продукту та втсановлюється джерело походження підакцизного товару та все коло осіб, причетних до оборудки. Якщо провину організаторів виробництва доведуть, їм загрожує від 8 до 10 років з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення. Операція проводилась спільно зі Слідчим управлінням фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС.

Напередодні повідомлялося, що у Кропивницькому попередили спробу продажу за кордон великої партії товарів протиепідемічного призначення, зокрема, медичних масок, які заборонені урядом до експорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *