На Буковині померли троє медпрацівників з коронавірусом

У Чернівецькій області померли троє медичних працівників з коронавірусом. Усі вони мали супутні хвороби.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олег Чорний.

Загалом на Буковині COVID-19 виявили у 264 медичних працівників, серед яких лікарі, медсестри, санітарки та інший персонал. Стан хворих легкий або середнього ступеню важкості. 

Найбільше інфікованих медиків у Хотинській районній лікарні – 54, а також 53 – у Чернівецькій обласній клінічній лікарні. Крім того, 21 хворий з Чернівецькій міській лікарні №1 та 24 медпрацівники – з обласного центру екстреної медичної допомоги. Чиновник наголошує, що в інших закладах менше десяти заражених працівників.

Олег Чорний розповів, що, за результатами епідеміологічних розслідувань, близько половини випадків інфікування лікарів сталися під час надання медичної допомоги. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *