"Ми всі хворі": Онуфрій пожартував про коронавірус у Києво-Печерській Лаврі

Очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій, який 9 травня уперше після трьох тижнів з'явився на публіку, прокоментував ситуацію з коронавірусом та кількістю інфікованих у Києво-Печерській Лаврі.

Відповідне відео виклав на сторінці у Facebook Центр інформації УПЦ.

“Хто може перерахувати хворих? Ми всі хворі – кожен має свою болячку. Є люди, у яких піднімалася температура, наразі понизилась температура, а завтра у іншого піднялася. Це життя. Це такий сезон переходу з зими на весну і всі хворіють. А наразі, що не заболіло, то одразу підозрюють коронавірус: нога заболіла, вухо заболіло – коронавірус”, – відповів на запитання журналістів про кількість хворих у Лаврі очільник УПЦ МП.

Раніше повідомлялося, що на запитання кореспондентки ТСН Інни Боднар про самопочуття митрополит відповів: здоров'я “Слава Богу”.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про нібито шпиталізацію до лікарні з коронавірусом митрополита УПЦ МП Онуфрія та його помічника Антонія. Однак в Українській Православній Церкві Московського патріархату (УПЦ МП) спростували цю інфрмацію та заявили, що митрополит Онуфрій добре почувається і не хворий на коронавірус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *