Медитуй – не стресуй: в Україні запустили перший сайт аудіомедитацій солов’їною

В Україні з'явився перший сайт онлайн аудіомедитацій українською мовою, за допомогою якого можна відволіктися та розслабити думки під час пандемії коронавірусу. 
 
“Ми віримо, залишилось ще зовсім трохи і ми почуємо заповітне повідомлення: “Сьогодні країна здорова”. А поки бережіть себе й свій спокій – щоб вам у цьому допомогти, ми підготували кілька коротких аудіомедитацій” – ділиться ініціатор створення сайту аудіомедитацій medytui.online, міжнародна компанія “Маревен Фуд Європа” (ТМ «Rollton»).

Через психологічну втому від перебування в самоізоляції або, як у випадку медичних працівників,  цілодобово на роботі з хворими,  духовна підзарядка неабияк потрібна.
 
Наразі на сайті можна прослухати “Ранкову медитацію”, “Антистрес-медитацію”, “Медитацію перед сном” та “Релаксуючу медитацію”. Ранкову медитацію разом з вами проводить Марічка Падалко, яка налаштує вас на позитивний день. Зняти стрес допоможе глибокий голос Сергія Бабкіна. Практику по роботі з тривогою з вами проведе Юрій Горбунов, а міцний сон гарантує Павло Зібров.
 
У цих аудіомедитаціях кожен зможе знайти духовну підзарядку, а ось фізичну  “Маревен Фуд Європа” надає медикам у рамках всеукраїнського руху #ПідтрімуюЛікарів.  
 
У цей нелегкий час компанія допомагає підкріпитися понад 700 медичним працівникам у 12-ти найбільш завантажених лікарнях України – Київської, Тернопільської та Чернівецької областях, надаючи продуктові набори Rollton.
 
Аби зарядитися енергією та продовжувати рятувати хворих на COVID-19, медиків забезпечують смачними та швидкими обідами – локшиною швидкого приготування та супами. У загальному, лікарням планується передати майже 37 000 упаковок продукції.

Як соціально відповідальна компанія, «Маревен Фуд Європа» ще з перших днів пандемії долучилася до допомоги населенню. Спочатку забезпечили продуктами найменш захищену частину населення у м. Біла Церква, де розташовано виробництво. Тисячі продуктових наборів було надано самотнім людям похилого віку, у яких немає можливості самостійно придбати продукти. А потім допомогу отримала й міська лікарня Білої Церкви – компанія передала медичній установі засоби індивідуального захисту та експрес-тести для виявлення коронавірусу.

На разі у компанія планує продовжувати надавати посильну допомогу по всій Україні, аж допоки не мине небезпека COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *