Масштабні пожежі у Житомирській області: рятувальники ліквідували ще один осередок займання

У Житомирській області рятувальники вже 10 діб гасять масштабні пожежі, нині тривають роботи з ліквідації семи осередків.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України.

“27 квітня ліквідовано пожежу лісової підстилки поблизу с. Нагоряни на території Нагорнянського лісництва. Тривають роботи на трьох локалізованих осередках в Овруцькому районі (Острови, Можари, Першотравневе)”, – розповіли у Службі.

За даними рятувальників, в Олевському районі здійснюються заходи з ліквідації чотирьох локалізованих осередків (Замисловичі, Перга, Озеряни, Пояски).

Наразі до робіт в Олевському та Овруцькому районах залучено понад 500 осіб та 95 одиниць техніки (від ДСНС – 60 осіб та 15 одиниць техніки).

Нагадаємо, 17 квітня у Житомирській області зафіксували масштабні пожежі. Горіли ліси та сіла. В результаті вже згоріли понад 80 будинків. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани Овруцького району. Як відомо, однією з причин лісових пожеж є діяльність людей, які після прибирання на цвинтарі села Першотравневе підпалили сміття, внаслідок чого вогонь перекинувся на дерева, а згодом розповсюдився і на інші сусідні населені пункти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *