Марцінків після скандальної заяви про ромів зустрівся з ними і пообіцяв допомогу

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, навколо якого виник скандал через висловлювання щодо ромів, разом з депутатом  Ужгородської міської ради Мирославом Горватою зустрілися з ними повідомляє місцеве видання KURS.

Чиновник відвідав квартири та житлові будинки ромів із Закарпаття, які вони орендують, а також соціальні заклади міста, де ті перебувають на обліку та проживають у соціальних кімнатах. Також Марцінків навідався у лісовий масив в одному з мікрорайонів міста, де цигани живуть впродовж останніх двадцяти років.

Мер Івано-Франківська наголосив, що готовий допомагати ромським родинам соціалізуватися, зокрема влаштовувати дітей до школи, допомогти у забезпеченні харчуванням та одягом, сприяти у наданні правової та медичної допомоги. 

Як повідомлялося, раніше Марцінків під час оперативної наради доручив правоохоронцям вивезти з міста людей ромської національності на Закарпаття і насварив, що “не запакували” їх раніше. МВС засудило дискримінаційні вислови мера. Крім того, Національна поліція 22 квітня відкрила кримінальне провадження після заклик мера.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *