Львівські ресторани відкрились, а готелі лише готуються до появи туристів

На львівській площі Ринок – найпопулярнішому у туристів місці, з самого ранку ресторани і кафе почали виносити столики на вулицю, монтувати тераси, розкладати парасольки. Все це дезінфікували. А ще не випускали з рук рулетку, адже відстань від столика до столика має бути не менше півтора метра.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Також на входах до кафе ставлять так звані санітарні пости – там дезинфектор, рукавички і правила відвідування ресторану. “Коли гості до нас приходять, ми відміряємо мітку, щоб вони чекали своєї черги”, – стверджують у ресторані. 

“Ми готові поставити не багато столиків, а далі будемо все міряти і дивитися, думаю сюда столиків 6 гарантовано влізе, далі будемо озеленювати, щоб душевно виходити з того стану карантину”, – каже керівник ресторану Юрій Кандя.

Вже є перші клієнти літніх майданчиків, вони знімають маски і попивають каву. Містом гуляють туристи – це мешканці сусідніх областей. “Приїхали з Луцька, напевно вже не витримали, хотіли просто розвіятися. Просто подихати свіжим повітрям, побачити Львів такий не масовий, не тоді коли багато людей”, – вважають туристи.  

Нині у Львові вже можна йти в парки, сквери і музеї просто неба, пити каву на свіжому повітрі. Відчинилися не продовольчі крамниці, крім магазинів одягу і взуття. Салони краси, візові центри, бібліотеки і музеї поки що під забороною. Завтра власне вирішуватимуть чи дозволяти їм працювати. 

“Якщо говорити про повномасштабне відкриття готелів, нами напрацьованого з ними окремий протокол, який стосується додаткового скринінгу. Відмова від шведського столу”, – каже Садовий.

Транспорт у місті працює без змін у форматі спецперевезень. А от в області інша ситуація, там вирішили відтермінувати пом'якшення карантину до 15 травня.

Кореспондентка ТСН Наталья Волосацька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *