Лікарку Хмельницького міського перинатального центру, яку підозрюють у торгівлі немовлятами, відсторонили від посади

Заступницю головного лікаря Хмельницького міського перинатального центру, яку підозрюють у торгівлі немовлятами, відсторонили від посади.

Про це повідомляється на сайті Хмельницького апеляційного суду. 

Слід зауважити, що лікарку від посади рішенням суду відсторонили ще 22 квітня. Її захист подав апеляцію. Він наголошував на тому, що судове рішення місцевого суду незаконне, воно постановлене з порушеннями кримінального процесуального закону, а підозру своєї підзахисної він вважає необґрунтованою. Попри це, міський апеляційний суд 29 квітня залишив рішення без змін.

Медпрацівницю суд відправив під домашній арешт до 19 червня. Їй заборонено залишати домівку від 22.00 до 6.00 ранку без дозволу слідчого, прокурора або суду. 

Заступниці головного лікаря інкримінують декілька статей – це “замах на злочин”,торгівля людьми”, “службове підроблення”.

Двох інших учасниць незаконної схеми, породіллю та жінку, яка мала забрати дитину, суд також відправив під домашній арешт до 19 червня.

Як повідомлялося, лікарку та двох її пацієнток – породіллю, яка під чужим іменем народжувала, і жінку, яка мала забрати дитину, підозрюють у торгівлі дітьми. Інцидент стався торік восени, коли у Хмельницькому перинатальному центрі 25-річна жителька Кіровоградської області народила здорову дівчинку. Проте народжувала вона під чужими анкетними даними, які належали іншій жінці. Інша жінка мала забрати новонародженого малюка, якого, за підробленими документами, записали у медзакладі як її дитину. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *