Ляшко назвав терміни відновлення роботи дитсадків

Дитячі садки через карантин задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19 можуть бути зачиненими аж до осені. Також усе літо може діяти й масковий режим. Проте, якщо епідеміологічна ситуація покращиться раніше, то відкриття дитсадків може статися раніше.

Про це сказав заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв'ю “РБК-Україна”.

“Якщо число випадків буде йти до зниження, поліпшуватися, то, можливо, і не все літо ми будемо ходити в масках, а досить швидко вийдемо. Можливо, і дитячі садочки відкриємо. Якщо будемо бачити, що сезонність не впливає на поширення інфекції, тоді буде складніше. Тоді будемо балансувати на цих 350-500 випадків і маска стане з нами невід'ємним другом до кінця цього року”, – сказав Ляшко.

Наступний перегляд карантину відбудеться 22 травня.

“Поки буде карантин, до того часу ми будемо в масках, з антисептиками та соціальною дистанцією. Іншого виходу немає. Ми говоримо про те, що у нас розробляється поетапний план виходу з карантину. Ми вже зараз пом'якшуємо обмеження від 11 травня. Наступний етап перегляду карантину – 22 травня. Будемо дивитися розвиток епідситуації”, – зазначив Ляшко.

Читайте також:

У Маріуполі вихователька організувала на карантині дитсадок онлайн: як відбуваються незвичні інтернет-заняття.
Європа йде до школи: як після двомісячного домашнього карантину дітям дозволили навчатися.
“Дітей залишити ні з ким, лікарняний брати недоцільно”. У РФ на прохання батьків скасували карантин у дитсадках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *