Криклій розповів, коли запустять метро

Перший етап виходу з карантину стартував. Сьогодні, в перший робочий день після послаблення карантину, у великих містах України стався справжній автомобільний колапс. Всі чекають на відкриття громадського транспорту, зокрема, метро.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів в ефірі ТСН.19:30. коли чекати на відкриття метро.

“На жаль, в метрополітені на пів міри працювати не зможуть. Якщо відкриватися, то відкриватися вже в нормальному режимі. Без індивідуальних перепусток. Фактично, тільки дотримуючись заходів безпеки, таких, як масочний режим, кількість людей у вагоні. Але це не раніше, ніж червень місяць”, – сказав він.

Криклій зауважив, що роботу метро доведеться адаптувати під реалії пандемії.

“Після того, як ми ухвалимо рішення на комісії техногенної екологічної безпеки, потім на міському рівні вони (метрополітени – ред) у межах цих рамок зможуть працювати або навіть їх робити більш суворими. Ось тому ми говоримо про адаптивні заходи”, – додав він.

Раніше повідомлялося, що в Києві карантинне обмеження на роботу громадського транспорту не скасують щонайменше до 22 травня, тож проїзд можливий лише за наявності спецквитка та засобів індивідуального захисту. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *