Коронавірус у Києво-Печерській лаврі: ченці та намісник звернулися за допомогою

Намісник Києво-Печерської лаври  митрополит УПЦ МП Павло і братія 13 квітня розмістили на своєму сайті звернення до вірян, в якому просять допомоги через атаку коронавірусу.

Духівництво попросило у вірян допомогти лаврі як молитвами, так і фінансово.

“Також всі ви знаєте, що на сьогоднішній день найбільше випадків зафіксовано в Києві, а Лавра є невід'ємною частиною столиці і розташована в самому її центрі, тому також схильна до цих погроз. Тому просимо всіх небайдужих людей надати посильну фінансову допомогу, яку ви можете переслати за вказаними реквізитами”, – йдеться у зверненні.

Загалом від початку виявлення перших хворих до Олександрівської лікарні шпиталізували 12 священнослужителів. Відомо, що серед них і намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павло. У його прес-службі повідомили, що до лікарні владику забрали про всяк випадок, оскільки він має проблеми з тиском, а також хворіє на цукровий діабет. За інформацією з джерел ТСН, владика Павло таки інфікований. Однак церква це досі не підтверджує, але й не спростовує.

Напередодні 12 квітня в лікарні помер 73-річний архімандрит Нектарій.

Нагадаємо, що очільник Лаври Павло до останнього заперечував можливість закриття церков та закликав парафіян попри все ходити до церкви. Кілька днів тому він змінив свою думку. «Ми не ангели, ми маємо право хворіти також», – зазначив Павло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *